KONST / Litografier / Färglitografi 10368128
nr 1036 8128
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Leopold Fare (1926-1996), träd, EA-upplaga, 4/15, signerad, motivet: 79x61
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2016
kl 19:31:05
9/5 17:17:18
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare