![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 7797071
*
nr 779 7071
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi , Tom Krestesen (f. 1927), Fruktfat, motivets mått: 50 x 70
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 september 2012
kl 17:48:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/9 01:27:51
1
150 kr
24/9 15:56:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tom Krestesen
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Läs mer om Tom Krestesen
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa fruktfat färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norden skandinavien skandinavisk tom krestesen
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Tom Krestesen
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Läs mer om Tom Krestesen
nr 779 7071
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi , Tom Krestesen (f. 1927), Fruktfat, motivets mått: 50 x 70
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 september 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/9 01:27:51 | 1 | 150 kr |
24/9 15:56:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tom Krestesen
Tom Krestesen, mÃ¥lare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.Läs mer om Tom Krestesen
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa fruktfat färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norden skandinavien skandinavisk tom krestesen
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12