KONST / Litografier / Grafiskt blad 13442310
*
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2020
kl 18:12:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 20:14:30
1
300 kr
31/8 11:48:30
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/8 20:14:30 | 1 | 300 kr |
31/8 11:48:30 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10