KONST / Litografier / Färglitografi 14598464
nr 1459 8464
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, fåglar. Färglitografi. Bladets mått: 45x58cm, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:16:01
2/4 08:44:53
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth