UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 8558270
nr 855 8270
Bordsur
Raingo Fres, Paris, 1800-tal, Marmor / mässing / brons, höjd: 32 cm
Kondition: skador, delar saknas
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:10:57
1.500 kr
1.800 kr
Mässing