KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801090
nr 1280 1090
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad JP 1890. Olja på duk, 40x27 cm
Kondition: skadad duk, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:40:36
100 kr
150 kr
200 kr