KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614276
nr 1361 4276
Oidentifierad konstnär. Skeppsbrott. Signerad, daterad -21. Olja på duk, 49x61, ej ramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:01:06
150 kr