MÖBLER / Bord / Sybord 8805573
nr 880 5573
Sybord
Frankrilke 1800-tal 40x56, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 mars 2014
kl 20:48:56
9/3 10:39:56
10/3 17:38:41
900 kr