MÖBLER / Bord / Spelbord 15846254
nr 1584 6254
Spelbord
mahogny, mässingsbeslag, 1800-tal. Bredd: 103 cm. Djup: 51 - 102 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, skadad skiva
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:44:19
7/12 22:40:37
100 kr
8/12 14:57:21