KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855464
nr 1485 5464
Nils-Erik Nilsson. Signerad, vintermotiv. Olja på duk, 106x74 cm, yttermått inklusive ram: 112x81 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:41:30
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)