KONST / Litografier / Färglitografi 16285042
nr 1628 5042
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 33x31cm, yttermått inklusive ram: 58x47cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:21:31
17/6 16:52:42
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg