KONST / Litografier / Litografi 12983352
nr 1298 3352
Larry Rivers
(1923-2002), USA
Litografi, Signerad 17/20 état I 1961, oramat löst blad. Bladets mått: 76x56 cm
Larry Rivers, amerikansk konstnär född 1923, död 2002.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:09:19
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)