KONST / Litografier / Färglitografi 15033291
nr 1503 3291
Louis Toffoli
(1907-1999), Frankrike
Louis Toffoli (1907-1999). Signerad och numrerad 203/1000. Färglitografi. Bildmått: 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Louis Toffoli, fransk bildkonstnär född 1907, död 1999.
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:38:30