![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10381009
*
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:35:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 11:07:18
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30
-
7062 Bordslampa
Keramik. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:54
-
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16
-
7059 Bordslampa
med hänklar, bemålad med dekor av frukter, lergods..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:05
-
7060 Bordslampa
Porslin. Höjd: 90 cm ca
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
*
Skrivbordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 11:07:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30 -
7062 Bordslampa
Keramik. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:54 -
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16
-
7059 Bordslampa
med hänklar, bemålad med dekor av frukter, lergods..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:05 -
7060 Bordslampa
Porslin. Höjd: 90 cm ca
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38 -
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38