KONST / Litografier / Färglitografi 11709059
nr 1170 9059
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 103/360, motivet: 48x58
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:21:31
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
19 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd