KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355144
nr 935 5144
Blandteknik
Louis von Kohl, kvinna, monogramsignerad, 1910, ramens innermått: 32x22
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:11:07
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)