KONST / Litografier / Färglitografi 15706001
nr 1570 6001
Färglitografi
"The Bluemarket Races", tryckt signatur. Färglitografi, bildmått: 36x59 cm, yttermått inklusive ram: 67x92 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:31:33
14/10 13:58:17