KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677036
nr 1467 7036
Gunnar Bergquist
(1903-1995), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Gunnar Bergquist, svensk målare född 1903, död 1995.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:58:26
13/5 06:52:52
Gunnar Bergquist
Läs mer om Gunnar Bergquist