KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139137
nr 1313 9137
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, Trålfisket. Signerad. Olja på duk, 128x163cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:15:12
16/3 18:04:10