KONST / Litografier / Färglitografier 7797638
nr 779 7638
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 4 st, Bengt Lindström (1925-2008), Signerade i trycket, bladets mått: 23x30
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:32:42
1.500 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström