KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8435140
nr 843 5140
Gouache
signerad, bondgård, 1947, 31x44
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 19:18:51
26/8 18:14:55
Gouache