KONST / Litografier / Serigrafi 16253025
nr 1625 3025
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Signerad, Silkscreen, numrerad 6/8, daterad - 89. Bredd: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 86x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:55:28
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe