KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235365
nr 1423 5365
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 43x30, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:43:11
150 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm