KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9581054
nr 958 1054
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Blandteknik, Egron Lundgren (1815-1875), flicka i sydländskt landskap, signerad EL, motivet: 26x18
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:38:41
27/4 10:55:31
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren