KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14497001
*
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/2 01:22:22
1
150 kr
21/2 17:04:00
2
150 kr
21/2 17:04:00
1
150 kr (Budbetjänt)
21/2 17:05:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:21
-
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:27
-
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30
-
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30
-
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:34
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1449 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Zebra". Signerad, numrerad 100/100, Giclee fine art. Bildmått: 16. 5x22 cm, yttermått inklusive ram: 24. 5x31. 5 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/2 01:22:22 | 1 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 2 | 150 kr |
21/2 17:04:00 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
21/2 17:05:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: catrin johansson giclee fine art gicléetryck konst
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:21 -
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:27 -
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30 -
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30 -
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:34