KONST / Litografier / Färglitografi 15175199
nr 1517 5199
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 2/260, Färglitografi, bildmått: 68x52 cm, yttermått inklusive ram: 89x73 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:45:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson