KONST / Litografier / Färglitografi 12113061
nr 1211 3061
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ansikte. Signerad, numrerad 200/200. Motivet: 71x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:12:18
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
22 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström