![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12408116
*
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 18:15:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 19:20:34
1
300 kr
10/3 15:56:34
2
450 kr
11/3 14:06:41
1
400 kr
11/3 14:06:41
2
450 kr (Budbetjänt)
11/3 14:06:57
1
500 kr
11/3 16:45:00
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7112 Oljemålning
Folke Karlsson (1907-1984), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1240 8116
Oljemålningar
2 st, Henny Nordvall, Kopia, monogramsignerade 1920. Olja på duk, 63x48
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 19:20:34 | 1 | 300 kr |
10/3 15:56:34 | 2 | 450 kr |
11/3 14:06:41 | 1 | 400 kr |
11/3 14:06:41 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
11/3 14:06:57 | 1 | 500 kr |
11/3 16:45:00 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: henny nordvall olja på duk oljemålningar
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7112 Oljemålning
Folke Karlsson (1907-1984), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:08