KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12338092
nr 1233 8092
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, "Stockholm Solnavägen", Signerad, daterad 9/7 1924. Olja på pannå, 25x33
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:46:48
1.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin