KONST / Litografier / Färglitografi 4115641
nr 411 5641
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Mirò. Sign. 1955. 16/50 . Bladstorlek 76x56
Utrop:
15.000 kr
Såld:
16.800 kr
måndag 22 maj 2006
Signe Persson-Melin (f. 1925)