KONST / Litografier / Färglitografi 5464262
nr 546 4262
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi , Signerad Carin Adler, 182/225, Sjöbodarna, 34x27
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:19:08
250 kr
150 kr