KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9223192
nr 922 3192
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, i manegen, 35 x 50
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:45:48
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)