![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Möbler, övrigt / Konsol 3865475
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:29
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
5311 Vikskärm
2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Hö..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:29