![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545465
*
nr 1454 5465
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Aftonstämning Paris". Olja på duk, 33x41cm, yttermått inklusive ram: 50x58cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2022
kl 19:25:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 23:20:32
1
200 kr
11/3 11:52:22
2
150 kr
11/3 11:52:22
1
200 kr (Budbetjänt)
11/3 11:52:43
2
250 kr
14/3 07:55:50
3
300 kr
14/3 09:34:05
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gustav stenberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44
*
Gustav Stenberg
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Läs om budbetjänten
nr 1454 5465
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Aftonstämning Paris". Olja på duk, 33x41cm, yttermått inklusive ram: 50x58cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 23:20:32 | 1 | 200 kr |
11/3 11:52:22 | 2 | 150 kr |
11/3 11:52:22 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/3 11:52:43 | 2 | 250 kr |
14/3 07:55:50 | 3 | 300 kr |
14/3 09:34:05 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gustav stenberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44