ÖVRIGT / Mattor / Ensi 3491042
nr 349 1042
Ensi
Tekke. Antik. 122x119. Jämnt slitage, mindre skador. Evenly wear, minor damages.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00
26/2 14:53:00
27 feb
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1