KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7953076
nr 795 3076
signerad, 1800-tal, Flicka med kycklingar, 45 x 38
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:17:05