KONST / Litografier / Färglitografi 12012201
nr 1201 2201
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Waxholm I". Signerad, numrerad 161/290. Motivet: 37,5x45,5 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:17:33
2/9 22:31:18
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö