KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664513
nr 1566 4513
R Lindström, Signerad, motiv från Spanien. Olja på duk, 64x108 cm, yttermått inklusive ram: 68x112 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:15:04
250 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)