ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6068125
nr 606 8125
Med 2 st ljusarmar, 1800-tal, längd: 61, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 17:01:57
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
2.100 kr
2.600 kr
3.500 kr
6
3.000 kr
7
4.100 kr