ÖVRIGT / Speglar / Golvspegel 15339286
nr 1533 9286
Golvspegel
187x71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:53:25
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr