KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614269
nr 1361 4269
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv. Ej signerad, påskrift a tergo. Olja på duk, 60x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:01:15
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg