![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609448
*
nr 1460 9448
Oljemålning
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2022
kl 18:22:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/4 21:48:06
1
1.000 kr
11/4 10:16:35
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44
*
Oljemålning
nr 1460 9448
Oljemålning
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/4 21:48:06 | 1 | 1.000 kr |
11/4 10:16:35 | 2 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
7061 Oljemålning
Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. Signe..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:44