![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Bardisk 10381078
*
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:20:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 20:03:18
1
Vinnande bud
12/5 20:51:42
2
3.400 kr
12/5 20:51:42
1
3.600 kr (Budbetjänt)
15/5 15:48:05
3
3.800 kr
15/5 15:48:05
1
4.000 kr (Budbetjänt)
15/5 15:51:54
3
4.200 kr
15/5 15:51:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
7024 Bricka
+ fat, 3 st, Firma Svenskt Tenn, diameter: 18 cm. ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:27
-
7016 Coaster
nysilver, / trä, diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:15
-
7037 Gardinstångshå..
4 st, mässing. Höjd: 10,5 cm, d 13,5
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:21
-
6459 Plaketter
2 st, brons, 15x20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
7041 Reservoarpenna
Mont Blanc, fjäder i 14k guldplätering, Meisterstü..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:27
*
Bardisk
Kondition: Jakaranda-laminat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 20:03:18 | 1 | Vinnande bud |
12/5 20:51:42 | 2 | 3.400 kr |
12/5 20:51:42 | 1 | 3.600 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:48:05 | 3 | 3.800 kr |
15/5 15:48:05 | 1 | 4.000 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:51:54 | 3 | 4.200 kr |
15/5 15:51:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
7024 Bricka
+ fat, 3 st, Firma Svenskt Tenn, diameter: 18 cm. ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:31 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:27 -
7016 Coaster
nysilver, / trä, diameter: 17 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:15
-
7037 Gardinstångshå..
4 st, mässing. Höjd: 10,5 cm, d 13,5
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:21 -
6459 Plaketter
2 st, brons, 15x20 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38 -
7041 Reservoarpenna
Mont Blanc, fjäder i 14k guldplätering, Meisterstü..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:27