KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598562
nr 1459 8562
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, Rosor. Olja på duk, 65x44, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:49:24
3.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)