KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456196
nr 1445 6196
Nils Olsson. Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 58x77cm, yttermått inklusive ram: 75x95cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:32:50
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)