KONST / Litografier / Färglitografi 15407303
nr 1540 7303
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC 21/50. Färglitografi, bildmått: 28x17 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:44:21
13/5 06:18:07
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson