KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14252926
nr 1425 2926
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Klippor. Signerad, yttermått inklusive ram: 38x46
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:18:49
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg