KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327263
nr 1532 7263
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, "Ridtur". Signerad. Olja på pannå, 23x34 cm, yttermått inklusive ram: 28x38 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:15:39
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)