KONST / Litografier / Färglitografi 12408091
nr 1240 8091
Jean-Michel Folon
(1934-2005), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/50. Motivet: 55x67 cm
Jean-Michel Folon, belgisk bildkonstnär född 1934, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:57:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Jean-Michel Folon
Läs mer om Jean-Michel Folon