KONST / Litografier / Litografi 11007265
nr 1100 7265
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), eka, 83/250, signerad, motivet: 27x35
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:42:08
150 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren